Osnovna škola "Trsat" Rijeka

ŠKOLSKO ZVONO

KATALOG UDŽBENIKA

Kalendar rada

Ispis statistike od 17. 4. 2017.

Održavanje nastave za učenike razredne nastave od 11.05.2020.
Autor: Sonja Lefler, 7. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

prema preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja, kao i Uputa za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19, koje su objavljene na stranicama Škole za život, svi roditelji čija djeca pohađaju razrednu nastavu u našoj školi dobili su dopis s mjerama koje valja poštivati pri povratku učenika u školu.

Svi roditelji koji su odlučili poslati svoju djecu u školu dobili su još jedan dopis s detaljnijim uputama o načinu na koji će se organizirati boravak učenika u školi.

Budući da je u međuvremenu došlo do promjene broja učenika, a moguće je da će se konačni broj znati tek tijekom sutrašnjeg dana, po primitku izjava roditelja, bit ćete ponovno obaviješteni dopisom o organizaciji rada škole.

U ovom trenutku, prema prijavljenom broju, u školu će doći 8 učenika, što čini jednu skupinu. Ukoliko tako ostane, neće biti potrebne mjere kojima osiguravamo distancu među skupinama i različit raspored dolaska u školu, kao ni odlaska iz škole. Skupinu za sada čine 4 učenika prvog razreda (1a i 1b)  i 4 učenika drugog razreda (2a, 2b). Produženi boravak će raditi.

Za ostale učenike, koji će pratiti nastavu od kuće, neće biti promjena u odnosu na dosadašnju nastavu na daljinu.