« Siječanj 2022 »

Bilješke na margini

Poštovani,

nedavno sam neformalno razgovarala s roditeljima učenika naše škole o različitim stvarima. Između ostalog, jedan mi je tata rekao kako bi volio više znati o tome što se u školi zbiva, među djecom i među učiteljima. Individualne informacije, roditeljski sastanci, javno objavljeni školski dokumenti i brojne fotografije na ovoj stranici nisu dovoljni da mu pruže cjelovitu sliku o tome kakav je školski život. Razmišljala sam o tome nakon našeg razgovora svjesna činjenice da roditelja najviše zanima njegovo dijete, njegov razred i učitelji/ce koje u tom razredu predaju.

Dakle, treba poticati učitelje/ice da češće i više objavljuju različite informacije na web stranici škole. No, primjedba roditelja  potakla me na ovaj korak otvaranja nove "rubrike" u kojoj bi se našle  situacije iz naše školske svakodnevice.

Dobrodošli na Bilješke na margini.  Klikom na pojedini naslov opisane su  sličice iz života, ali i situacije koje u svojemu radu susrećemo.

Sonja Lefler, ravnateljica škole

Dan učitelja