Datum objave: 13. travnja 2026.
Kategorija: Naslovnica

STEM piknik

U sklopu izbornog programa Moja Rijeka, učenice šestih razreda naše škole sudjelovali su u STEM pikniku.

Četvrto izdanje STEM piknika održalo se u subotu, 11. travnja, u prostoru kvarta Benčić. Ovogodišnja tema bila je Zdravlje – koje istražujemo kroz sport i kretanje, uravnoteženu prehranu, mentalnu dobrobit te zdravlje okoliša. Cjelodnevni program bio je ispunjen interaktivnim radionicama, atraktivnim znanstvenim eksperimentima, popularno-znanstvenim predavanjima i raznovrsnim zabavnim sadržajima za sve uzraste. Naši šestašice sudjelovale su, između ostaloga, u Lovu na blagu te STEM kvizu koji je vodila Morana Zibar. Nadamo se da će nam se sljedeće godine pridružiti i učenici ostalih razreda!

Pročitajte još

Skip to content