U petak, 19. lipnja 2026. godine, u Salonu Grada Rijeke održan je svečani prijem za učenike generacije riječkih osnovnih škola. Među najboljima bio je i naš Karlo Matić. Na svečanosti je gradonačelnica učenicima uputila tople čestitke, uručila poklone Grada Rijeke i poželjela im puno uspjeha na daljnjem životnom putu. Svečanost je protekla u ugodnoj atmosferi, uz glazbeni program i prigodne govore.
Čestitamo našem Karlu!


