« Svibanj 2024 »

Autor: Administrator , 22. 3. 2011.

Naša je škola domaćin natjecanju iz vjeronauka, Vjeronaučnoj olimpijadi, za osnovne i srednje škole naše županije. Ove godine održala se 18. veljače 2011, a na njoj je sudjelovalo ukupno 45 škola, 34 osnovne i 11 srednjih škola. Natječu se četveročlane ekipe, a svaka ima još i rezervnog natjecatelja.

Ekipu naše škole činile su:

Doris Todorović (7.r), Ivona Raukar (7.r), Nives Stjepanović (7.r) i Marko Matić (5.r). Tema ovogodišnjeg natjecanje bila je „Marija-majka Crkve“. Sve ekipe su bile uspješne, ali samo je jedna najbolja. Naša škola osvojila je vrlo dobro 4. mjesto u Županiji. Nakon rješavanja testova, slijedila je okrijepa, a potom tombola i Isusov milijunak. U Auli Ivana Pavla II. prije nastavka natjecanja sudionici su imali priliku izraditi svoju vlastitu krunicu. Natjecatelji su je dobili na poklon ali pod uvjetom da je barem jednom izmoliti. Nakon izradbe zavladala je prava natjecateljska atmosfera. Na kraju natjecanja svaka je ekipa bila zadovoljna.

S pokojim novostečenim prijateljstvom i s mnogo više znanja o Mariji iščekujemo novo natjecanje, a pobjednicima želimo svu sreću na državnom natjecanju.

Školska događanja

Školska događanja