« Svibanj 2024 »

Projekt "Okoliš čuvamo - maštamo i stvaramo"
Biotekin i Emmezetin nagradni natječaj
Autor: Administrator , 23. 1. 2015.

Grupa Malih eko poduzetnika iz 4.a razreda naše škole , sa projektom „Okoliš čuvamo - maštamo i stvaramo“ uključila  se ove godine u Biotekin i Emmezetin nagradni natječaj organiziran  za sve osnovne škole u Republici Hrvatskoj.

Nadamo se uspješno provedenom projektu u čemu će nam pomoći aktivno sudjelovanje svih učenika, učitelja kao i ostalih djelatnika škole i roditelja, a prema osmišljenom planu rada.

I ove godine udruga Bioteka je u suradnji s trgovačkim lancem Emmezeta organizirala nagradni natječaj za sve osnovne škole u Republici Hrvatskoj. Razredi su  imali zadatak osmisliti novi projekt vezan uz zaštitu okoliša i prirode u školi i/ili sredini u kojoj se nalaze. Naravno, učitelji i profesori mogu malo pomoći, ali školarci trebaju većinu posla obaviti sami.

Prvi krug natječaja, čije prijave su trebale stići do 23. prosinca 2014., obuhvaćao je razradu ideje eko-projekta kojeg se želi provesti. Drugi krug je započeo 20.1.2015., za sve one škole koje su prošli u drugi krug, i traje sve do početka mjeseca svibnja 2015.

Tko je prošao u drugi krug, možete saznati ovdje: REZULTATI,

a tri najbolja projekta zahvaljujući velikodušnom sponzoru dobit će vrijedne nagrade:

1. 30 notebook računala za cijeli razred i mentora/icu!

2. 30 tablet uređaja za cijeli razred i mentora/icu!

3. Emmezeta poklon bonove u vrijednosti od 300kn za cijeli razred i mentora/icu!

Svi projekti koji su prošli u drugi krug trebaju ispuniti Prijavnicu 2 u kojoj će opisati proveden projekt te ju je potrebno poslati najkasnije do 04. svibnja 2015.

Rezultati natječaja bit će objavljeni 05. lipnja 2015. na internetskim stranicama www.bioteka.hr.